Історія школи
У с. Новобогданівка Мелітопольського району Запорізької області наприкінці 20-х років існувало близько семи навчальних закладів, які були розташовані по всьому селу.
У кожній школі було всього по 3-7 класів та будівництво великої шкільної будівлі було просто необхідним тому що учні нашого села не поміщалися навіть у дві зміни.
І ось настали довгоочікувані 30-і, саме в ці роки почалося будівництво школи, спочатку було побудовано тільки фасадну частину, під час Великої Вітчизняної війни школа була зруйнована. У повоєнні часи на території села діяло три школи: на вулиці Леніна (1-3 класи), Пушкіна (4-7 класи), Шевченка (зараз житловий будинок поряд з нинішньою школою) , яка мала назву– Федорівська середня школа №88 Сталінської залізниці, у 1950 році була відкрита вечірня школа.
1962році почалася реконструкція будівлі школи, що на вулиці Леніна, то в цей час учні навчалися в різних установах села: Конторі колгоспу «Авангард», Заготзерно (нині Хлібоприймальний пункт Мелітопольського елеватору) та ін. Оновлена школа прийняла учнів вже 1 вересня 1963 року. До фасаду школи добудували з двох боків крила, що дало змогу прийняти більше учнів, але все рівно учні початкових класів змушені були навчатися у 2 старих прилеглих до школи приміщеннях (навчалися у дві зміни, тому що дітей було близько 500).
Вперше відкрилась їдальня, вона була розташована на ІІ поверсі, де зараз знаходиться актовий зал, дітям обов’язково давали кип’ячене молоко з пиріжками чи булками.
Директором школи був Гончаренко А.І. Вчителями початкових класів були Кит І.І.,Божко К.І, Дуйловська В.В.У1964 році директором став Пищи – Муха О.С., завучем був Сухарєв С.Г., а завучем початкової школи – Корольова Р.І. Учнів у школі було багато (близько 1600) класи ділилися на «А», «Б», «В», «Г», бо кожний налічував до 40 учнів. Навчались з 1 до 11 класу.
В цей час діяла вечірня школа, в якій навчалося до 30 учнів, її директором був Буренков Тихон Савелійович.
У 1966 році був останній випуск 11 класу, потім школа стала 10-річкою.
Будівля сучасної школи побудовано на основі школи № 71 яка відносилась до залізниці відділ освіти перебував у Дніпропетровську.
Спочатку було побудовано тільки фасадна частина школи, але через деякий час були прибудовані «крила» з цим вона набула вигляду, який ми спостерігаємо сьогодні.
Першим директором школи Гончаренко А. І. Після його відходу директором стала Ярошенко Н. І., яка була на цій посаді з 1972 р. У нашому селі діти прагнули не тільки до знань, але і до суспільного, культурного життя. Були створені музичні гуртки: духовий, ансамбль баяністів та інструментальний. Так само були створені технічні гуртки: фото гурток, моделювання, крою та шиття, кіногурток.
Наша школа гідно представляла спорт по району та області. Особливо виділялася в іграх волейбол, баскетбол. У 1971 р. спортсмени нашої школи зайняли перше місце в області по цих видах спорту. І це стало традицією. До кінця 80-х років з ігрових видів спорту наша школа займала призові місця по району та області.
Третім директором нашої школи став Акулов В. Ф., після школу очолив Старченко С. В., а нинішній директор - Скороход А. І. Крім спортивних досягнень, хлопці активно займалися науковою діяльністю, тим самим, показуючи свої знання і професіоналізм вчителів. Учні школи брали участь в олімпіадах. У 70-х роках з математики, в районі та області, займали призові місця вчитель Джерелій Н. З., учні: Ярошенко Ю., Джерелій Г., Несват В.